USTÁJENÍ

Rádi přivítáme nové nájemce od října 2017, kdy se nám uvolnilo 1 místo pro pastevní odchov a od 1.12.2017 2 místa pro boxové ustájení. Nabízíme různé ceny  dle poskytovaných služeb.

Vždy sepisujeme smlouvu o pastevním odchovu koně.

Při ustájení většího počtu koní jednoho majitele je možné domluvit individuální slevu.

Ceny : 

3000 Kč/měsíc - Pastevní odchov (možný celoročně) - není k dispozici box, kůň je ve společnosti dalších koní celou dobu venku, možnost schovat se ve stínu, voda, seno či pastva, zázemí pro jezdce, možnost využívat kruhovku i travnatou jízdárnu o rozměrech 25x60m v případě že není rozbahněná

3500 Kč/měsíc - jedná se o pastevní ustájení koně s možností využití vlastního boxu 3x3m přes den, na noc se koně nezavírají. Po domluvě je možné za příplatek 50Kč/noc koně nechat přes noc v boxe, v případě že si jej majitel sám zavře, ráno je pouštíme, jako podestýlka jsou piliny a sláma.

4000 Kč/měsíc - jedná se o pastevně-boxové ustájení koně s možností využití vlastního VIP boxu neomezeně, v případě že si jej majitel sám zavře, ráno koně pouštíme, jako podestýlka jsou piliny a sláma. Tuto variantu je možné využít i sezónně, např. jen přes zimu. VIP box je větší, má rozměr 3x4m.

4500 Kč/měsíc - jedná se o klasické boxové ustájení koně s možností využití vlastního VIP boxu neomezeně, koně zavíráme večer a pouštíme ráno, jako podestýlka jsou piliny a sláma. Tuto variantu je možné využít i sezónně, např. jen přes zimu. VIP box je větší, má rozměr 3x4m.

Prohlédněte si nový plán výběhů od 1.4.2017

 

Prohlédněte si plán stájí s rozmístěním boxů

Box 3x3 m nebo VIP box 3x4m. Přepážky mezi koňmi jsou zděné, vpředu dřevěné, nahoře s mřížemi, otvírání je posuvné. 
Pastviny o výměře 10 ha, které jsou rozděleny na 7 výběhů (viz plán výběhů) ohrady jsou z větší části elektrické - dřevěné kůly + lanko.
1 x denně ráno místování boxu a odvoz hnoje, jako podestýlka jsou piliny a sláma
V letním období vydatná pastva, v boxech stálý přístup k senu. V zimním období mají koně přístup k senu 24 hodin denně.
Pitný režim koně je v boxech zajištěn napaječkami, na pastvě je brod, sloužící k napájení a osvěžení koní.
Uskladnění sedla a dalšího vybavení pro jezdce a koně ve vytápěné sedlovně (šatně) s WC.
Koníci se mají možnost schovat před nepříznivým počasím pod přístřeškem, v každém výběhu je jeden přístřešek, ve velkém jsou 2.
Využití venkovního úvaziště pro koně, kruhové ohrady (masivní dřevěná o průměru 14 m , povrch - písek), venkovní travnaté jízdárny 25x60m s jednoduchým skokovým materiálem a venkovní sprchy pro koně.
Možnost parkovat na vyhrazeném místě v areálu Ranče, děti mohou využít naše dětské hřiště.
Možnost využití služeb našich zkušených veterinářů MVDr. Jeřábka a MVDr. Kucharoviče a zkušených podkovářů pana Krajíčka a Kocourka, tyto služby nejsou zahrnuty v ceně za ustájení.

Z galerie...

dětské hřiště